Гарантия. Сервис. Запчасти

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
FAQ - разное
FAQ - технические вопросы
FAQ-Вопросы по оборудованию
Uncategorized
Новости
Полезная информация
+38 (050) 452 87 90
+38 (067) 561 23 62
+38 (0562)
34-43-40
Перезвоните мне

Система контролю якості ремонту Bosch QualityScan: гарантія якості ремонту дизельних компонентів в авторизованих майстернях Бош Дизель Центр і Бош Дизель Сервіс

Спеціальна наліпка із матричним кодом є своєрідним «знаком якості» ремонту інжекторів і ПНВТ системи Common Rail
Всю необхідну інформацію про проведений ремонт можна отримати за допомогою безкоштовного додатку для смартфонів
Система контролю якості дозволить майстерням Бош Дизель Центр і Бош Дизель Сервіс надавати клієнтам додаткові гарантії

Компанія Bosch презентувала в Україні проект Bosch Quality Scan — систему контролю якості ремонту дизельних компонентів Common Rail в авторизованих автомайстернях Бош Дизель Центр / Бош Дизель Сервіс. Спеціальне маркування відремонтованих виробів не тільки є гарантійним знаком, але й надає можливість отримати повну інформацію про місце, дату і час проведеного ремонту. До того ж на відремонтовані компоненти поширюється така ж гарантія, як і на нові деталі (1 рік), а їх вартість удвічі нижча. Про це розповіли представники компанії під час «Бош Дизель Дня», який відбувся у Бош Дизель Центрі «Аверс-центр».

Інжектори і ПНВТ системи Common Rail, відремонтовані у майстернях мережі, маркуються спеціальним чином. Наліпка або вставка із матричним кодом, розміщена на компоненті, дозволяє споживачам отримати достовірну інформацію про проведений ремонт. Наявну інформацію можна легко і швидко завантажити за допомогою безкоштовного додатку Bosch QualityScan, доступного для смартфонів на базі Android та iOS. Додаток дозволяє отримати основні відомості, що знаходяться у базі даних Bosch QualityScan – наприклад, код IMA або адресу майстерні, яка виконала ремонт, дату проведення ремонту, які роботи проведені тощо. Інформацію також можна отримати на сайті www.qualityscan.bosch-automotive.com, якщо ввести код із наклейки вручну.

«Впровадження програми Bosch Quality Scan дозволяє компанії Bosch захистити споживачів від неякісного ремонту дизельних компонентів Common Rail, — повідомив керівник відділу з розвитку автосервісних концепцій Bosch в Україні та Молдові Костянтин Кляхін. — За нашими даними, в Україні працює близько 300 СТО, які ремонтують дизельні двигуни, однак тільки Bosch може гарантувати якість ремонту в майстернях мережі Бош Дизель Центр / Бош Дизель Сервіс. Система Bosch QualityScan влаштована таким чином, що якщо ремонт виконаний не за технологією Bosch, інформація про ремонт компонента Common Rail не збережеться у загальній базі даних ремонтів і як наслідок не буде доступна споживачеві».

Система Bosch Quality Scan стартувала у 2015 році й стане єдиним стандартом контролю якості ремонту в усьому світі, в тому числі в Україні. До проекту підключені 14 з 17 діючих у країні станцій Бош Дизель Центр / Бош Дизель Сервіс. «З моменту впровадження Bosch QualityScan у листопаді 2015 року через наш ділянку відновлювального ремонту компонентів Common Rail пройшло понад 200 інжекторів і насосів. Після п’яти місяців ми вже можемо говорити про тенденцію збільшення кількості інжекторів, що свідчить про зростання популярності системи впорскування Common Rail в Україні як найбільш сучасної та економічної», — коментує директор Бош Дизель Центру «Аверс-центр» Микола Коровай.

Система впорскування Common Rail забезпечує економічність двигуна, його високу надійність, екологічність за рахунок низького рівня оксиду азоту і СО2, а також динамічні характеристики, такі як потужність, крутній момент і динаміка розгону. Компанія Bosch має довгу успішну історію розвитку систем живлення дизельного двигуна і наразі покриває більше половини цього ринку, виробляючи найсучасніші і найякісніші насоси високого тиску системи Common Rail четвертого покоління. «До 2020 року Bosch планує вдвічі збільшити виробництво систем Common Rail, — повідомив регіональний керівник групи маркетингу Bosch з техничних систем Дмитро Козловський. — За прогнозами компанії, через п’ять років комерційний транспорт буде практично повністю охоплений системою Common Rail четвертого покоління. Цей насос витіснить усі інші насоси, вироблені в компанії Bosch, і буде основним в сегменті легкового, легкого комерційного транспорту та спецтехніки».


Контакты

  • 49068, г.Днепр, ул. Николая Хвылевого,6 (быв. ЛениноГОРСКАЯ)

  • autodiesel@denso.dp.ua, sale@dimed-denso.com

  • +38 (0562) 34-43-40 - отдел ремонта, +38 (050) 452-87-90, +38 (067) 561-23-62 - мастер приемщик, +38 (0562) 36-56-56 - отдел продаж

  • Время работы: Пн.-Пт.: 9-00 до 18-00

  • autodiesel-dimed