Гарантия. Сервис. Запчасти

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
FAQ - разное
FAQ - технические вопросы
FAQ-Вопросы по оборудованию
Uncategorized
Новости
Полезная информация
+38 (0562) 34-43-40
+38 (050) 452 87 90
+38 (067) 561 23 62
Перезвоните мне

Bosch презентуватиме «розумні» рішення для СТО на виставці Automechanika 2016 у Франкфурті. Новий підхід поліпшить якість сервісу та ефективність ремонту

 • Підключення різних діагностичних пристроїв до єдиної мережі за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення Bosch Connected Repair
 • Системи доповненої реальності допомагають спеціалістам СТО отримати необхідну допоміжну інформацію в режимі реального часу
 • Обладнання для діагностики, запчастини та обслуговування: інновації та анонси новинок

Ключовими темами виставки Automechanika 2016 у Франкфурті, яка відбудеться з 13 по 17 вересня 2016 року, для бренду Bosch стануть інтернет-сервіси і застосування технологій доповненої реальності. Виставковий стенд Bosch розміститься на площі в 2 400 квадратних метрів. Компанія презентуватиме низку нових продуктів: відвідувачі дізнаються про новітні інтерактивні рішення Bosch.

Інтелектуальна обробка даних, Інтернет речей і робота компонентів у мережі мають величезний потенціал для використання в СТО. Ці технології полегшують розробку графіків зайнятості і розподіл клієнтських потоків, а також відкривають нові перспективи для обслуговування клієнтів. Ще до моменту прибуття автомобіля на СТО фахівці майстерні вже мають можливість отримати дані про нього та історію його ремонту. Системи діагностичного обладнання автоматично обмінюються доступними даними одне з одним. А необхідна інформація надається сервісним фахівцям у режимі реального часу.

Підключена СТО: Bosch Connected Repair

На Automechanika 2016 Bosch вперше презентує програмне забезпечення Connected Repair. Воно розроблене таким чином, щоб об’єднати обладнання, яке є на СТО, в єдину мережу. Інформація від діагностичних приладів надходить та вноситься до загальної бази даних. Щоб отримати дані про будь-який автомобіль, який будь-коли приїжджав на СТО, достатньо ввести номер його реєстраційного знаку або VIN-код.

За умови регулярного звернення клієнтів на СТО тепер не потрібно ніяких додаткових даних. Уся ідентифікація і робота з автомобілем клієнта відбувається за допомогою реєстраційного номера транспортного засобу або VIN-коду. До того ж інноваційне програмне забезпечення розпізнає та зберігає специфічну інформацію про автомобіль, отриману за допомогою діагностичних пристроїв. Надалі ці дані відображатимуться автоматично. У такий спосіб значно зменшується час підготовки до роботи, спрощується процес обслуговування, нівелюється зайве дублювання роботи.

Завдяки можливості використовувати фотографії в програмі, фахівці СТО можуть задокументувати стан автомобіля у стандартизованому протоколі, який можна у будь-який момент роздрукувати. Такий підхід забезпечує інформування клієнта і прозорість даних про виконання ремонту.

Підключення до мережі СТО відбувається через активаційний код. Завдяки йому інформація стає доступна на будь-якому комп’ютері майстерні. Для найбільш оптимальної роботи системи Bosch рекомендує встановити окремий сервер. За допомогою його інформацію про «життєвий цикл» транспортного засобу можна централізовано зберігати в одному місці й за необхідності мати до неї доступ з будь-якого комп’ютера.

Наразі таке обладнання Bosch може бути об’єднане у систему Connected Repair:

 • Діагностичні сканери KTS 5xx із програмним забезпеченням [ESI] tronic 2.0;
 • Стенди регулювання кутів установки коліс FWA 9000 і FWA 4630;
 • Мотор-тестер FSA 500;
 • Установки ACS 752 для обслуговування кліматичних систем.

До кінця 2016 року буде інтегроване й інше обладнання:

 • Діагностичний комплекс FSA 7xx;
 • Прилад для регулювання фар HTD 815;
 • Аналізатори контролю токсичності BEA 750 і BEA PC DE.
 • Доповнена реальність: можливість отримати допоміжну інформацію, необхідну у даний момент

Допоміжні дані, які можна отримати за допомогою доповненої реальності, — це наступний крок до дедалі складнішого світу високих технологій. Коли йдеться про автомобільну мехатроніку, стає щоразу важче знаходити потрібну інформацію для розв’язання конкретних задач. Коли ж фахівець має можливість отримати необхідні дані у режимі реального часу, він надає клієнту додаткові переваги, бо може набагато швидше і точніше визначити та вирішити.

Використовуючи планшет або «розумні» окуляри і направивши камеру пристрою на автомобіль, у наявне зображення можна інтегрувати необхідну додаткову інформацію. Це дозволить отримати дані, що зазвичай містяться у пояснювальних текстах та інструкціях, довідниках і комутаційних схемах. Можуть бути надані допоміжні фотографії, відеоматеріали та тривимірні зображення об’єктів. Навіть приховані компоненти і кабельні джгути можуть бути показані системою, що дуже важливо для автомобільної мехатроніки. Таким чином, час на вирішення складних завдань скорочується на 10-15%. Систему доповненої реальності також можна застосовувати у навчанні, на різних тренінгах і для продажів.

Щоб створити ефективні програми доповненої реальності, компанією Bosch була розроблена «Загальна платформа доповненої реальності» (САР — Common Augmented Reality Platform), яка дозволяє швидко й просто інтегрувати цифровий і візуальний контент, наприклад, у технічну документацію. Ця універсальна система працює без прив’язки до конкретних технологій відстеження та візуалізації. У Bosch вважають, що перші програми, які використовують доповнену реальність, будуть доступні фахівцям СТО до 2018 року. Крім інноваційного діагностичного обладнання, такого як KTS 560/590 або електронного приладу для регулювання фар HTD 815, на виставці презентують різні високотехнологічні запчастини. Наприклад, літій-іонні акумулятори для мотоциклів або кермові системи Bosch. Також продемонструють нові рішення для малого та середнього бізнесу в царині телематики, які будуть доступні для клієнтів СТО.

Свої інновації на «Автомеханіці» у Франкфурті презентуватимуть і такі бренди, як Beissbarth, Robinair, Sicam і OTC, що входять до групи Bosch.


Контакты

 • 49068, г.Днепр, ул. Николая Хвылевого,6 (быв. ЛениноГОРСКАЯ)

 • autodiesel@denso.dp.ua, sale@dimed-denso.com

 • +38 (0562) 34-43-40 - отдел ремонта, +38 (050) 452-87-90, +38 (067) 561-23-62 - мастер приемщик, +38 (0562) 36-56-56 - отдел продаж

 • Время работы: Пн.-Пт.: 9-00 до 18-00

 • autodiesel-dimed